किराँत राई यायोक्खाको अध्यक्षतामा दिवस राई : नयाँ कार्यसमितिको विवरण


धरान, फागुन २२ – किराँत राई यायोक्खाको १० औँ राष्ट्रिय महाधिवेशनबाट दिवस राई सर्वसम्मतमा अध्यक्ष भएका छन् ।


दिवस राईको अध्यक्षतामा बनेको नयाँ कार्यसमितिको उपाध्यक्षमा महाधिवेशन प्रचार संयोजक उपेन्द्र चाम्लिङ राईका अनुसार टिकासरि राई, गेन राई ,जीवन हाताचो राई, तिलक याम्फु राई ,राकेश राई निर्वाचित भएका छन् ।


महासचिवमा जनक राई, उप महासचिवमा, भीम राई, शुभचन्द्र राई निर्वाचित भएका छन् भने सचिवमा दोर्प ध्वज राई, हेमन्तकुमार राई, कृष्ण कुमार राई, मातृका राई र अर्जुन कुमार राई निर्वाचित भएका छन् । कोषाध्यक्षमा देवान राई, सह कोषाध्यक्षमा महेन्द्र राई र परशुराम राई निर्वाचित भएका छन् ।


सदस्यमा सर्वधन राई, युवराज राई, नवीन राई , दिलीप राई ,कमला राई ,मञ्जु राई ,खड्ग पुमा राई ,इन्द्रमान राई ,अन्जना राई, कपिल राई ,प्रेम नाछिरिङ्ग राई , तारा राई ,नगेश चन्द्र राई , अश्मिका राई , किवाङ हाङ राई , विमल किराँती राई ,राकेश चाम्लिङ राई ,अनिता राई ,विमला राई ,सुनिल राई ,बिर्सिका राई ,राजकुमार राई ,मिना कुमारी राई रन्जु ,मनोज राई ,लिल म राज राई ,रत्नादेवी राई , गणेशकुमार खालिङ राई निर्वाचित भएका छन् ।

प्रतिक्रिया दिनुहोस्